تبليغات تبليغات تبليغات خرید هاست ارزان

آسان فالوور چیست؟ آسان فالوور نام راهکاری است که می‌تواند شما را به قله پرتاب کند، این روزها که بسیاری از کاربران اینستاگرامی به دنبال افزایش فالوور و دیده شدن در این نرم افزار جهانی محبوب هستند، آسان فالوور کمک بسیار بزرگی خواهد بود. برخی از کاربران اینستاگرامی که با هوشمندی تمام اینستاگرام را به عنوان ویترینی جذاب برای فروش محصولات یا خدمات خود انتخاب کرده‌اند، نیاز به فالوورهای میلیونی دارند تا به راحتی پیشرفت کنند. آنچه از پیشنیه حضور در اینستاگرام مشخص شده، درصد موفقیت کسب و کارها در اینستاگرام از سایر انواع تبلیغات موثرتر بوده است. به همین جهت پیج‌های اینستاگرامی به خصوص صفحات کاری به دنبال بهترین راهکارها برای افزایش فالوور و دیده شدن در اینستاگرام می‌باشند، اما به راستی بهترین راهکار چیست و چگونه می‌توان از آن بهره برد؟

با خرید فالوور در کار خود پیشرفت کنید!

با گسترش مخاطبان اینستاگرام و افزایش فعالیت ایشان در این نرم‌افزار جهانی، دیگر دوره فول لایک کردن و کامنت گذاشتن برای دعوت به پیج به سر آمده است. البته هشتگ گذاری‌ها در زمان انتشار پست نیز کمک بزرگی به دیده شدن پست‌ها می‌کند، اما این روش نیز تقریباً ضعیف خواهد بود. بنابراین می‌بایست به فکر یک راهکار نوین و البته موثر باشید تا بتوانید در اینستاگرام پیشرفت کنید، در حال حاضر خرید فالوور یک راه حل تضمینی برای افزایش فالوور محسوب می‌شود. دلیل این امر آن است که صفحات با دنبال کنندگان بالا پست‌هایی با لایک و کامنت بالا نیز دارند، بنابراین خرید فالوور بهترین راهکار ممکن می‌باشد. البته خرید لایک یا خرید کامنت نیز برای دیده شدن در اینستاگرام موثر خواهند بود، که در ادامه به تفصیل بیان خواهد شد.

 

خرید فالوور یا خرید لایک، مسئله این است!

طبیعتاً خرید فالوور با خرید لایک یا کامنت تفاوت‌هایی دارد که در بخش‌های مختلف به فروش می‌رسد، به طور معمول خرید لایک هزینه‌ی کمتری از خرید فالوور دارد و برای افرادی که می‌خواهند با پرداخت مبلغ اندک در اینستاگرام دیده شوند موثر خواهد بود. خرید کامنت نیز برای آن دسته از پیج‌هایی که فالوورهای بالایی دارند اما میزان کامنت پست‌هایشان پایین است، کاربرد ویژه‌ای خواهد داشت. بنابراین همانطور که به نظر می‌رسد خرید فالوور سرآمد تمامی این راهکارها می‎‌باشد؛ چراکه اینستاگرام به پیج‌های افزایش رتبه می‌دهد که دنبال کنندگان بیشتری داشته باشد. خرید فالوور، خرید لایک یا خرید کامنت همگی موجب می‌شوند که اینستاگرام به پیج شما اهمیت دهد.

اهمیت داشتن در اینستاگرام چه فائده‌ای دارد؟

شما به عنوان مدیر یک کسب و کار در اینستاگرام به دنبال چه هستید؟ به طور قطع برای دیده شدن در این نرم‌افزار فعالیت دارید، بنابراین می‌بایست کاری کنید که برای اینستاگرام مهم باشید. عموماً صفحاتی که تعداد فالوور بالایی دارند و در نتیجه پست‌هایشان لایک و کامنت بالایی دارند در اینستاگرام رتبه‌ی خوبی یافته با اکسپلور ورود می‌کنند. ورود به اکسپلور به معنای آن است که تعداد زیادی از کاربران جهانی می‌توانند پست‌های شما را مشاهده کنند. به همین جهت کاربران اینستاگرامی اول هر پست خود از دنبال کنندگان خود می‌خواهند که حتماً لایک کرده و کامنت بگذارند، تا به این طریق همواره رتبه‌ی خوبی در اینستاگرام داشته باشند. بنابراین اگر فالوورهای کمی دارید، سریعاً به فکر خرید فالوور لایک یا کامنت باشید.

 

فرآیند خرید فالوور به چه صورت است؟

همانطور که در مطالب پیشین ذکر شد، افزایش فالوور با راهکارهای قدیمی، فائده چندانی ندارد. به همین جهت خرید فالوور از روش‌های دیگر انجام خواهد شد، اگرچه بسیاری از کاربران از نرم‌افزارهای فالوور بگیر اینستاگرام استفاده می‌کنند، اما این نرم افزارها به جز مزاحمت برای صفحات مجازی فائده دیگری ندارند. برای خرید فالوور بهتر است راه جدیدی را انتخاب کنید، که آن هم خرید از وبسایت‌های معتبر فروشنده لایک، فالوور و کامنت است. این نوع وبسایت‌ها که توسط برنامه‌ها و ربات‌های خاص اقدام به جذب فالوور برای پیج‌های مختلف می‌کنند، مبلغ بسیار پایینی هم بابت خدماتشان دریافت می‌کنند. در این فرآیند شما با مراجعه به یکی از بهترین وبسایت‌ها و انتخاب بسته‌ی مورد نظر خود مبلغی را پرداخت می‌کنید تا درخواست شما به درستی انجام شود. به درستی انجام شدن این فرآیند خرید مستلزم همکاری فروشنده و خریدار خواهد بود، شما به عنوان خریدار می‌بایست به چند نکته مهم توجه داشته باشید:

 1. زمانی که برای خرید فالوور از یک سایت اقدام می‌کنید، تا زمان اتمام مراحل افزایش فالوور به هیچ وجه نباید آیدی یا همان نام کاربری پیج خود را تغییر دهید، زیرا سایت فروشنده شما را با آیدی ثبت شده می‌شناسد.
 2. در طول مدتی که افزایش فالوور در حال انجام است، پیج خود را باز بگذارید تا کارها به درستی انجام شود.
 3. محتوای پیج خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که جذاب باشد و مخاطب را به دنبال خود بکشاند.

بدیهی است که اگر شما به اصول و قوانین سایت‌ها پایبند باشید از خرید فالوور، خرید لایک یا خرید کامنت خود رضایت کامل خواهید داشت.

خرید فالوور فیک اشتباه محض است!

بسیاری از افراد برای آنکه پیج خود را پُر طرفدار جلوه دهند، تصمیم به خرید فالوور فیک می‌گیرند. فالوور فیک در واقع همان پیج‌هایی است که هیچگونه فعالیتی نداشته و به عبارتی منسوخ شده حساب می‌شوند. اگرچه خرید فالوور فیک پیج را با فالوور بالا نشان می‌دهد، اما طبیعتاً میزان لایک و کامنت پیج بالا نخواهد بود. در نهایت نه تنها پیج جلوه‌ی خوبی به خود نمی‌گیرد، بلکه موجب سلب اعتماد بسیاری از مشتریان بالقوه شما نیز می‌شود. فالوورها و دنبال کنندگان پیج‌های شما در واقع مشتریان بالقوه‌ی هستند که اگر اعتمادشان به شما از بین برود، پیج را آنفالو خواهند کرد. بنابراین به هیچ وجه به فکر خرید فالوور فیک نباشید.

 

آسان فالوور معتبر، سریع و مقرون به صرفه

قاعدتاً برای پیداکردن یک سایت فروشنده لایک و کامنت که از اعتبار خوبی برخوردار باشد، بهترین راهکار خواندن نظرات دیگر کاربران آن خواهد بود. اما توجه به این نکته نیز ضرورت دارد که وبسایت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند اجازه دریافت مبالغ غیر متعارف از مشتریان خود را ندارند. از طرفی وبسایتی معتبر است که خود تعداد فالوور، لایک یا کامنت را تضمین کند، زیرا فالوورهای با ریزش بالا هیچ منعتی نخواهند داشت.

 

به همین منظور یکی از بهترین انتخاب‌ها وبسایت رسمی آسان فالوور است، که در طی مدت فعالیت خود امتحان خوبی نیز پس داده است. آسان فالوور به عنوان بهترین سایت خدمات شبکه‌های اجتماعی  بخش‌های زیر را به عنوان خدمات به مخاطبان خود ارائه می‌کند:

 • خرید فالوور اینستاگرام
 • خرید لایک اینستاگرام
 • خرید فالوور واقعی
 • خرید فالوور ارزان
 • کامنت اینستاگرام
 • خرید فالوور خارجی

روش خرید از آسان فالوور چگونه است؟

برای خرید از آسان فالوور کار سختی در پیش نخواهد بود، با پرداخت مبلغ در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش شما اجرا خواهد شد. با ورود به سایت می‌توانید طی یک تماس تلفنی پیش از خرید با مشاوران وبسایت صحبت کنید و ضمن دریافت مشاوره بهترین انتخاب را داشته باشید. این وبسایت که به صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌شود، خود نیز دارای صفحه‌ی اینستاگرامی است که می‌توانید به راحتی به آن مراجعه کنید. با خرید فالوور از آسان فالوور بیش از پیش دیده خواهید شد.

کلام پایانی

در دنیای پیشرفته‌ی امروزی دوری از روش‌های تبلیغات و بازاریابی آنلاین مانع رونق گرفتن و پیشرفت کسب و کار شما خواهد بود. بنابراین می‌بایست برای مطرح شدن خود هزینه کنید، کما اینکه هزینه برای خرید فالوور از آسان فالوور در رده‌ی بسیار پایینی قرار دارد. از طرفی پرداخت این هزینه‎‌ها در قبال سود بالایی که در آینده‌ای نه چندان دور قسمت شما خواهد شد، اصلا دیده نمی‌شود. آسان فالوور را بهترین دوست خود در مسیر پیشرفت بدانید…

دسته بندی : رپرتاژ آگهی

لایف سرور تبليغات


برچسب ها :

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

انتشار یافته : بدون ديدگاه
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.