تبليغات تبليغات تبليغات خرید هاست ارزان

 

همانطور که میدانید وردپرس به شما اجازه میدهد در سایت خود امکان عضویت را در اختیار کاربرانتان قرار دهید. اگر از آن دسته افرادی هستید که عضویت را بر روی وبسایتتان فعال کرده اید، این آموزش برای شما جالب و کاربردی خواهد بود. در این آموزش کوتاه قرار است به شما یاد بدهیم که چگونه تعداد معینی از آخرین اعضای وبسایت خود را لیست کرده و در محل مورد نظر خود در سایتتان نمایش دهید. این محل میتواند هر جایی که مایل هستید باشد، . خوب، برای انجام این کار، کافی است کد زیر را به هر قسمتی که مایل هستید آخرین اعضا در آن به نمایش در بیایند، قرار دهید:

 

 

<ul class="recently-user">
  <?php 
	global $wpdb;
	$usernames = $wpdb->get_results("SELECT user_nicename, user_url FROM $wpdb->users ORDER BY ID DESC LIMIT 5");
    foreach ($usernames as $username) {
        echo '<li>' .get_avatar($username->comment_author_email, 45).'<a href="'.$username->user_url.'">'.$username->user_nicename."</a></li>";
    }
  ?>
</ul>

 

در حالت پیشفرض، کد بالا، فقط 5 عضو از جدیدترین اعضای ثبت نام کرده را برای شما به نمایش در خواهد آورد. برای تغییر این مقدار کافی است که عدد 5 را در خط کوئری دیتابیس به رغم دلخواه خود تغییر دهید.

 

بدیهی است که کد بالا به خودی خود، فقط یک لیست دارای تگ های ul و li به شما ارائه میکند که نحوه ی نمایش آنها از CSS پوسته ی وبسایت شما تبعیت خواهد کرد. شما میتوانید به دلخواه خود کلاس های CSS مورد نظرتان را برای این کد تعریف کنید و با سلیقه ی خود آن را مناسب طراحی پوسته ی وبسایتتان نمایید.

دسته بندی : آموزش ، وردپرس

لایف سرور تبليغات


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

انتشار یافته : بدون ديدگاه
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.