تبليغات تبليغات تبليغات خرید هاست ارزان

ارسال خودکار مطالب وردپرس به توییتر

توییتر یکی از بهترین برنامه هاییست که به شما اجازه میدهد هنگام انتشار پست جدید در وردپرس به دنبال کنندگان اطلاع دهید. در این مقاله ما به شما روش توییت خودکار هنگام انتشار پست جدید در وردپرس را آموزش میدهیم. اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه wp to twitter میباشد. پس از فعال سازی برای پیکربندی تنظیمات افزونه به تنظیمات>wp to twitter بروید.

 

 

ایجاد برنامه توییتر برای سایت وردپرس

برای استفاده از API توییتر,توییتر نیاز به احراز هویت با استفاده از پروتکل oauth دارد. بمنظور استفاده از این افزونه شما نیاز به ایجاد برنامه توییتر برای وب سایت خود دارید. به صفحه ثبت نام برنامه توییتر رفته و با حساب توییتر وارد شوید. سپس برای ثبت نام برنامه روی گزینه create new app کلیک کنید. در صفحه بعد یک نام برای برنامه و یک توصیف کوتاه و آدرس وب سایت را وارد کنید و سپس از همان آدرس بعنوان مخاطبین آدرس برای برنامه استفاده کنید.

 

اکنون توییتر برای شما برنامه ایجاد کرده و شما را به صفحه برنامه هدایت میکند. اکنون برای دسترسی به حساب توییتر خود به این برنامه نیاز دارید. برای این کار روی تب settings کلیک کنید و اسکرول را پایین آورده و به بخش application type بروید. زیر فیلد دسترسی خواندن و نوشتن را انتخاب کرده و تنظیمات برنامه توییتر را آپدیت کنید. سپس نیاز است به صفحه جزییات برنامه توییتر بازگردید و در انتهای صفحه روی گزینه create my access token کلیک کنید.

 

اکنون شما تمام کلیدهای مورد نیاز برای اعتبار دادن به سایت با توییتر را دارید. کلید مصرف کننده,رمز مصرف کننده,دکمه دسترسی و کلید رمز دکمه دسترسی را در تنظیمات وردپرس به توییتر کپی کنید. پس از انجام برای اعتبار دادن به سایت خود روی connect to twitter کلیک کنید.

 

راه اندازی wp to twitter

پس از اعتبار دادن به سایت گام بعدی پیکر بندی وردپرس به تنظیمات توییتر برای توییتر شما میباشد. در صفحه تنظیمات افزونه به بخش تنظیمات پایه بروید.

 

اولین گزینه در بخش تنظیمات پایه,انتخاب آدرس سرویس ارائه دهنده در صورت استفاده از آن میباشد. همچنین به شما گزینه ها را برای هر نوع پست نشان میدهد. اگر شما از نوع پست سفارشی استفاده میکنید سپس این نوع پستها بخوبی در اینجا ظاهر میشوند. بطور پیش فرض به شما پستها,صفحات و لینکها را نشان میدهد سپس شما میتوانید برای نوع پستی که میخواهید توییت کنید روی جعبه check کلیک کنید.

 

وردپرس به توییت میتواند بصورت خودکار زمان انتشار پست جدید یا آپدیت توییت کند و شما میتوانید پیام مورد نظر خود برای توییت را تنظیم کنید. پس از انجام پیکربندی نیاز است تنظیمات خود را ذخیره کنید. این تمام کاری است که برای توییت خودکار نیاز به انجام دارد. با این حال افزونه با توصیه هایی که به شما اجازه ی استفاده از تگ وردپرس بعنوان هشتک برای توییت را میدهد می آید.

 

در زیر بخش تنظیمات نویسنده باید جعبه کنار authors have individual twitter accounts را که به نویسندگان دیگر روی سایت شما اجازه ی افزودن گزینه توییت کردن در پروفایل خوشان را میدهد را تیک بزنید. در زیر بخش تنظیمات نویسنده میتوانید نقش کاربران را انتخاب کنید که اجازه ی افزودن اطلاعات توییتر,ارسال توییتر و لغو تنظیمات پیش فرض توییت را دارند.

 

? tweet or not tweet

پس از راه اندازی ارسال خودکار توییت شما میتوانید تنظیمات را برای پستهای فردی در صفحه ویرایش پست لغو کنید. میتوانید انتخاب کنید که پست را توییت کنید یا توییت نکنید یا حتی قالب پیش فرض را با توییت سفارشی برای پست جایگزین کنید.

 

مشکل انتشار خودکار توییت این است که گاهی ممکن است بخواهید پست را حذف کنید یا تغییر دهید. گاهی حتی ممکن است بصورت تصادفی پستی را که آماده ی انتشار نیست را منتشر کنید و سریعا توییت ارسال میشود. برای جلوگیری از این مشکل توصیه میکنیم پستهای وردپرس را برای رسانه های اجتماعی با استفاده از برنامه ی بافر زمان بندی کنید که این کار به شما اجازه ی اشتراک گذاری پست هنگام  انتشار پست جدید را میدهد. همچنین میتوانید از نوار شناور اجتماعی استفاده کنید و پست را پس از انتشار به اشتراک بگذارید.

دسته بندی : آموزش ، وردپرس

لایف سرور تبليغات


مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

انتشار یافته : بدون ديدگاه
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.